Firma

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy w 1991 roku.

 

 

Powstało w wyniku przekształceń i przy udziale Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego „PRZEMYSŁÓWKA” w Bydgoszczy, znanego z realizacji wielu inwestycji przemysłowych, szczególnie w północno-zachodnim regionie kraju. Firma została więc zbudowana na trwałych podstawach i od początku dysponowała znakomitą ekipą fachowców, która swe umiejętności doskonaliła na wielu odpowiedzialnych budowach zrealizowanych przez bydgoską „Przemysłówkę”.

 

firma2

Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar – „myśl” inżynierska, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnej.

Szczegółową wagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcami.

Posiadamy ugruntowaną pozycję silnej i nowoczesnej firmy kompleksowo realizującej roboty budowlano – montażowe w kraju i za granicami. Mamy status wiodącej firmy na rynku kujawsko-pomorskim. Pracujemy na terenie całej Polski i Europy.

Współpracujemy z biurami projektowymi w zakresie opracowań projektowych. Pracujemy również w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, inwestorami prywatnymi, wojskiem, w tym m.in. z NATO oraz resortem publicznym.

nasprzedaz 01

nasprzedaz fordon

nasprzedaz stawowa

Zaufaj naszemu doświadczeniu

  • certyfikaty2Działając od 1991 roku, zdobywaliśmy umięjętności na wielu budowach w kraju i zagranicą. Zgrany i doświadczony zespół był wielokrotnie doceniany i nagradzany za swoją fachowość i jakość prac.

    EBUD to partner na którym można polegać